Ogłoszenia

Msze święte i nabożeństwa z naszego kościoła transmitowane są w internecie: 

1) Msze św. w niedzielę o godz. 9:00.
2)
Msza św. w środę o godz. 17.00 oraz Nowenna do NMP Wspomożenia Wiernych.

OGLĄDAJ NA ŻYWO: —> Transmisja YouTube

 

 

Ogłoszenia duszpasterskie – 4 lipca 2020

1) Dziękujemy ks. Marcinowi Maciejczykowi za wygłoszone słowo Boże. Po każdej Mszy św. Ksiądz Neoprezbiter udzieli błogosławieństwa.

2) W okresie wakacyjno – urlopowym nie ma Mszy św. w niedzielę o godz. 12.15 oraz nie będzie niedzielnych nieszporów.

3) Sakrament pokuty sprawujemy od poniedziałku do soboty pół godziny przed każdą Mszą św. w starej zakrystii obok kaplicy adoracji. Nie ma spowiedzi św. w niedzielę, aby nie tworzyć kolejek.

4) Zapraszamy młodzież na Festiwal Życia, który rozpocznie się w poniedziałek i będzie trwać do czwartku w Parafii św. Jacka. Informacje na plakacie i stronie internetowej.

5) We wtorek Całodzienna Adoracja Najświętszego Sakramentu. Plan Adoracji dołączony jest do naszego informatora i umieszczony w gablotce.

6) W czasie wakacyjnym (od 29. czerwca) kancelaria parafialna będzie czynna we wtorki 16.00 – 17.00 oraz w piątki 8.00 – 9.00. Nie będzie kancelarii dla narzeczonych w środy.

7) Tegoroczna piesza diecezjalna pielgrzymka na Jasną Górę odbędzie się w formie, która zakłada przejście jednego odcinka drogi przez jedną grupę pielgrzymkową. Spotkanie informacyjne z możliwością zapisu do grupy niebieskiej odbędzie się w środę o godz. 19.00 w kościele Chrystusa Króla. Ilość uczestników pielgrzymki w bieżącym roku jest ograniczona, a zapisy potrwają tylko do 9 sierpnia.

8) Zachęcamy do bezpłatnego badania słuchu. Szczegóły na plakacie i na ulotkach.

9) Dziękujemy drogim Paniom dbającym o czystość i dezynfekcję naszego kościoła oraz szyjącym maseczki.

10) Kolekta dzisiejszej i przyszłej niedzieli jest przeznaczona na bieżące utrzymanie Parafii. Dziękujemy za wszelkie dobro i troskę oraz za składane ofiary. Serdeczne Bóg zapłać!

Drodzy Parafianie i mili Goście!

Życzymy Wam dobrego Dnia Pańskiego i spokojnego tygodnia a wyjeżdżającym na urlop – radosnego i bezpiecznego wypoczynku. Niech Maryja Wspomożycielka ma nas wszystkich w swojej przemożnej opiece.
Szczęść Wam Boże!