Ogłoszenia – 16.02.2020

16 – 23 lutego 2020 r.

Nieszpory dzisiaj o godz. 15.30.

Spotkanie formacyjne dla kandydatów do Bierzmowania z klasy VIII SP w poniedziałek dla chłopców a we wtorek dla  dziewczyn. Rozpoczęcie o godz. 18.45.

Msza św. szkolna we wtorek o godz. 8.00.

Spotkanie Wspólnoty św. Marcina we wtorek o godz. 15.30.

Kancelaria dla narzeczonych w środy o godz. 19.00.

Próba chóru parafialnego w czwartek o godz.18.45.

Nauki przedchrzcielne dla rodziców i chrzestnych w piątek po Mszy św. w kościele (ok. 18.45).

Próba scholi dziecięcej w sobotę o godz. 8.45.

W niedzielę rozpoczyna się „przedpoście” – 40 godzinna adoracja Najświętszego Sakramentu.

Za tydzień w niedzielę odbędą się wybory do Parafialnej Rady Duszpasterskiej. Będziemy głosować na jedną osobę z listy osób, które uzyskały największą liczbę głosów spośród wskazanych kandydatów. 

Z inicjatywy grupy parafian zamierzamy udać się na Jasną Górę w celu dokonania Aktu Zawierzenia naszej parafii Niepokalanemu Sercu Maryi Królowej Polski. Wyjazd planowany jest na 7 marca w sobotę około godz.15.00, powrót po Apelu Jasnogórskim. Zapisy przyjmujemy w kancelarii do 21 lutego. Będzie dostępnych 10 darmowych miejsc dla osób w trudnej sytuacji materialnej.

Kolejną wpłatę na pielgrzymkę do Medjugorje w kwocie 650 zł prosimy wpłacać do połowy maja w kancelarii.

W ramach cyklu „Parafia z kulturą” organizowany jest wyjazd do Opery Wrocławskiej na ”Opowieści Hoffmanna” J. Offenbacha w sobotę 4. kwietnia. Koszt 110 zł. Zapisy i wpłaty w kancelarii do piątku. Przy zapisie należy podać adres i pesel do ubezpieczenia. Uprzedzamy, że ilość biletów jest ograniczona. 

Dziękujemy Paniom dbającym o czystość naszego kościoła.

Kolekta dzisiejszej niedzieli jest przeznaczona na bieżące potrzeby parafii i opłaty diecezjalne. W przyszłą  niedzielę kolekta na opał do kościoła. Do skarbony będzie można złożyć ofiarę na planowane założenie monitoringu kościoła. Dziękujemy za Waszą życzliwość oraz składane ofiary!

Polecamy prasę katolicką – Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego oraz Informator parafialny. 

Codziennie o godz. 15.00 w naszym kościele jest odmawiana Koronka do Miłosierdzia Bożego. 

Bardzo serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy!