Plan kolędowy w czasie epidemii

Drodzy Parafianie! Z racji obecnej sytuacji nie będziemy mieli możliwości wspólnego spotkania w Waszych domach i mieszkaniach. Jednak nie chcemy pozbawić nas wszystkich kolędowych odwiedzin duszpasterskich.

Tym razem zapraszamy Was na wspólną modlitwę do naszej świątyni. Niech zaplanowane wieczorne Eucharystie oraz wspólne kolędowania wypraszają nam potrzebne zdrowie i siłę, pokój serca oraz wzajemną życzliwość i jedność, by coraz bardziej i głębiej miłość stawała się sensem naszego życia – miłość pochodząca od Tego, który jest Miłością.

Wszystko po to, aby Nowy Rok Pański 2021 był dla naszej rodziny parafialnej czasem nowej nadziei, o co prosimy naszą Wspomożycielkę i Matkę Niezawodnej Nadziei.

Gliwice Sośnica, 19 grudnia 2020 r.

Wasi Duszpasterze

 

Plan kolędowy:

28.12, godz. 18.00 – Msza kolędowa w intencji mieszkańców ulicy Bema.

29.12, godz. 18.00 – Msza kolędowa w intencji mieszkańców ulicy Odrowążów.

30.12, godz. 17.00 – Msza kolędowa w intencji mieszkańców ulic Chodźki, Szybowej, Związkowej, Bieszczadzkiej, Sudeckiej, Karpackiej, Goduli, Nadbrzeżnej, Wielickiej, Na Filarze i Gankowej.

1.01, godz. 9.45 – Msza kolędowa w intencji rodzin naszej Parafii.

3.01, godz. 7.00 – Msza kolędowa w intencji rodzin naszej Parafii.

4.01, godz. 18.00 – Msza kolędowa w intencji mieszkańców ulic Staszica, Reja, Kasprowicza i Drzymały.

5.01, godz. 18.00 – Msza kolędowa w intencji mieszkańców ulic Sikorskiego, Reymonta, Głogowskiej, Zawodnej, Cmentarnej, Poznańskiej, Wawelskiej, Sołtysiej, Gromadzkiej, Korczoka, Skarbnika i Stabika.

6.01, godz. 9.45 – Msza kolędowa w intencji rodzin naszej Parafii.

7.01, godz. 18.00 – Msza kolędowa w intencji mieszkańców ulic Beskidzkiej, Tatrzańskiej, Węglowej, Brackiej, Szczęść Boże i Sztygarskiej.

8.01, godz. 18.00 – Msza kolędowa w intencji mieszkańców ulic Pustej, Limanowskiego i Niedurnego.

10.01, godz. 8.30 – Msza kolędowa w intencji rodzin naszej Parafii.

  • Podczas Mszy św. kolędowych będą głoszone kazania oraz będzie przeprowadzana kolekta kolędowa.
  • Na zakończenie każdej kolędowej Eucharystii będzie błogosławieństwo wody, którą należy przynieść we własnym zakresie.
  • Po Mszy św. odbędzie się wspólne kolędowanie.
  • Reprezentanci rodzin będą mogli zabrać ze sobą (również dla sąsiadów) pamiątki w postaci zestawów kolędowych (kreda z kadzidłem oraz obrzęd liturgii domowej) – przy tej okazji można złożyć dobrowolną ofiarę na rzecz ministrantów.
  • Wszystkich Parafian, którzy nie będą mogli uczestniczyć w Mszach św. kolędowych w intencji mieszkańców konkretnych ulic zapraszamy na Msze św. w intencji rodzin naszej Parafii w niedziele i uroczystości, podczas których również można będzie złożyć ofiarę kolędową na potrzeby naszej Parafii.

SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ!