PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

14.10.2018 – 21.10.2018

14.10.2018 Niedziela   XXVIII Niedziela Zwykła

  7.00  Do Miłosierdzia Bożego, z prośbą o radość życia wiecznego dla + siostry Anny Ring w 1 rocznicę śmierci oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.

  7.30    Msza św. w klasztorze.

  9.00    Za + Stanisława Herda w 9 rocznicę śmierci.

11.00    Do Bożej Opatrzności, za wstawiennictwem NMP Wspomożenia Wiernych, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą Bożą Miłość, Boże Błogosławieństwo i zdrowie dla Agnieszki i Gerharda Ficoń z okazji 50 rocznicy ślubu.

12.15    Do Bożej Opatrzności, za wstawiennictwem NMP Wspomożenia Wiernych, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże Błogosławieństwo i zdrowie dla Marii i Arkadiusza Straszek z okazji 10 rocznicy ślubu oraz o opiekę Aniołów Stróżów dla synów Piotra i Wojciecha.

conc.   Do Bożej Opatrzności, za wstawiennictwem NMP Wspomożenia Wiernych, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże Błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Anioła Stróża dla Tadzia Ryzner z okazji 1 rocznicy urodzin oraz dla Oliwii Manios z okazji 2 rocznicy urodzin.

15.00   Nabożeństwo różańcowe.

16.00   Z prośbą o radość życia wiecznego dla + męża, ojca i dziadka Stefana Stańczuk w 10 rocznicę śmierci oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.

 

15.10.2018 Poniedziałek Wspomnienie św. Teresy od Jezusa, dziewicy i doktora Kościoła

  7.00  Do Miłosierdzia Bożego, z prośbą o radość życia wiecznego dla + męża, ojca, dziadka i pradziadka Bronisława Galiczek, ++ rodziców, ++ teściów, ++ rodzeństwa z obu stron, + szwagra oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.

conc.  Do Miłosierdzia Bożego, z prośbą o radość życia wiecznego dla + Bogumiła Górczyńskiego w kolejną rocznicę śmierci.

17.15   Nabożeństwo różańcowe.

18.00  Za + żonę, matkę, teściową i babcię Zofię Słota w 12 rocznicę śmierci oraz ++ rodziców z obu stron.

 

16.10.2018 Wtorek Uroczystość św. Jadwigi Śląskiej, głównej patronki Śląska

  7.00  O radość życia wiecznego dla + ojca Huberta Franik, + mamy Ireny, + cioci Jadwigi Krafczyk oraz wszystkich ++ z pokrewieństwa.

17.15   Nabożeństwo różańcowe.

 18.00 Do Miłosierdzia Bożego, z prośbą o radość życia wiecznego dla + męża i ojca Jacka Śmieja, + ojca i dziadka Ernesta oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.

 

 

17.10.2018 Środa Wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika

  7.00    Za + męża Michała w 10 rocznicę śmierci oraz ++ rodziców z obu stron.

conc.  Za wstawiennictwem NMP Wspomożenia Wiernych, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże Błogosławieństwo i zdrowie dla małżonków Ewalda i Elżbiety z okazji 45 rocznicy ślubu.

17.00   Msza św. szkolna (zbiorowa):

1. W intencji Parafian.

2. Do Miłosierdzia Bożego, z prośbą o radość życia wiecznego dla + Marii Mielewskiej.

3. Do Miłosierdzia Bożego, z prośbą o radość życia wiecznego dla + Grażyny Adaszak w 1 rocznicę śmierci.

4. Za + męża, ojca i dziadka Jana Tomala, ++ rodziców Adelajdę i Waltra Kamińskich, ++ teściów Agatę i Jana Tomala, + Jerzego Kulczyka oraz wszystkich ++ z pokrewieństwa.

 

18.00   Nabożeństwo różańcowe połączone z Nowenną do NMP Wspomożenia Wiernych.

 

18.10.2018 Czwartek  Święto św. Łukasza, Ewangelisty

  7.00    Do Miłosierdzia Bożego, z prośbą o radość życia wiecznego dla + mamy Marianny Langner w 19 rocznicę śmierci, + ojca, ++ rodzeństwa, + męża Józefa Kuberczyk, + syna Mariana, wszystkich ++ z pokrewieństwa z obu stron oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.

17.15   Nabożeństwo różańcowe.

18.00    Do Bożej Opatrzności, za wstawiennictwem NMP Wspomożenia Wiernych, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże Błogosławieństwo i zdrowie w rodzinie oraz za wszystkich ++ z rodziny.

conc.   O radość życia wiecznego dla + syna, brata i wujka Mariana Zub.

 

19.10.2018 Piątek 

  7.00    Za + matkę Ernę Korzuszek w rocznicę urodzin oraz + ojca Rudolfa.

conc.  Do Bożej Opatrzności, za wstawiennictwem NMP Wspomożenia Wiernych, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże Błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Anioła Stróża dla Marysi Królczak z okazji 10 rocznicy urodzin.

17.15   Nabożeństwo różańcowe.

18.00    Za ++ rodziców Annę i Franciszka Gamon, ++ siostry Marię, Elżbietę i Gertrudę, + brata Jerzego, + zięcia Jacka oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

 

 

20.10.2018 Sobota  Wspomnienie św. Jana Kantego, prezbitera

  7.00   Za wstawiennictwem NMP Wspomożenia Wiernych, z prośbą o zdrowie, szczęśliwy przebieg leczenia oraz Dary Ducha Świętego dla Reginy.

15.00  Do Bożej Opatrzności, za wstawiennictwem NMP Wspomożenia Wiernych, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże Błogosławieństwo i zdrowie dla małżonków Grażyny i Mariana Troska z okazji 50 rocznicy ślubu oraz 70 rocznicy urodzin Grażyny.

16.30  Msza św. w j. niemieckim: Für die Verstorbenen der Familien Kornecki, Klinnert, Slotta Möge der Liebe Herrgott ihnen das ewige Ruhe schenken.

17.15   Nabożeństwo różańcowe.

18.00  Za + męża Władysława Święch w 13 rocznicę śmierci, + siostrę Genowefę, + szwagra Zygfryda, + ojca Franciszka, + brata Edwarda oraz + bratową Zofię Wnęk.

conc.  O radość życia wiecznego dla + syna Dariusza Kowol w 7 rocznicę śmierci oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.

 

21.10.2018 Niedziela   XXIX Niedziela Zwykła – Niedziela Misyjna

  7.00    O radość życia wiecznego dla + ojca i dziadka Rudolfa Bugla.

  7.30    Msza św. w klasztorze.

  9.00   Do Bożej Opatrzność, z prośbą o radość życia wiecznego dla ++ rodziców Janiny i Jana Rutkowskich oraz + brata Ryszarda w kolejną rocznicę śmierci.

11.00    Do Miłosierdzia Bożego, z prośbą o radość życia wiecznego dla + Norberta Widera w 60 rocznicę urodzin oraz jego ++ rodziców.

12.15    Do Bożej Opatrzności, za wstawiennictwem NMP Wspomożenia Wiernych, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże Błogosławieństwo, zdrowie i Dary Ducha Świętego dla Aleksandry z okazji 18 rocznicy urodzin.

15.00   Nabożeństwo różańcowe.

16.00  Do Miłosierdzia Bożego, z prośbą o radość życia wiecznego dla + matki Krystyny, + ojca Jerzego, + teścia Kazimierza, + brata Romana, + szwagra Andrzeja, wszystkich ++ z rodzin Sitko, Stiller i Piechniczek oraz o Boże Błogosławieństwo i zdrowie w rodzinie.