PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

17.06.2018 – 24.06.2018

17.06.2018 Niedziela   XI Niedziela Zwykła

  7.00    Do Miłosierdzia Bożego, z prośbą o radość życia wiecznego dla ++ rodziców Lidii i Bogusława Halińskich, ++ Heleny i Jana Lewandowskich, ++ rodzeństwa, ++ dziadków z obu stron oraz wszystkich ++ z rodzin Halińskich, Lewandowskich, Koloczek i Pluskota.

  7.30    Msza św. w klasztorze.

  9.00    Za + Marię Piechuta w rocznicę urodzin.

11.00    O Boże Błogosławieństwo i zdrowie w intencji Doroty i Piotra oraz za żyjących i ++ z rodziny z obu stron.

12.15    Do Bożej Opatrzności, za wstawiennictwem NMP Wspomożenia Wiernych, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże Błogosławieństwo, zdrowie i Dary Ducha Świętego dla Pawła z okazji rocznicy urodzin.

15.00    Nieszpory niedzielne.

16.00    Za wstawiennictwem NMP Wspomożenia Wiernych, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże Błogosławieństwo dla Sióstr Służebniczek pracujących w naszej parafii oraz o radość życia wiecznego dla ++ Sióstr z okazji 100-lecia ich obecności w Sośnicy.

conc.    O radość życia wiecznego dla + taty i dziadka Szczepana Tylnickiego w 5 rocznicę śmierci, + mamy i babci Stefanii Tylnickiej, + brata Jerzego oraz wszystkich ++ z rodziny oraz o Boże Błogosławieństwo i zdrowie dla całej rodziny.

 

18.06.2018 Poniedziałek    

  7.00     O radość życia wiecznego dla + syna Grzegorza Krakowczyk w 4 rocznicę śmierci.

conc.     Za + syna Tomasza Imbor w 4 rocznicę śmierci, + męża Andrzeja Imbor w 27 rocznicę śmierci oraz wszystkich ++ z rodzin Imbor i Janus.

18.00     (Kowalski).

conc.     Do Miłosierdzia Bożego, z prośbą o radość życia wiecznego dla + męża Jana Zaborowskiego w 20 rocznicę śmierci, ++ rodziców Franciszka i Stefanii Szypulewskich, ++ teściów Alfredy i Mariana Zaborowskich, + brata Stanisława, + bratowej Eryki Szypulewskiej oraz + szwagra Henryka.

Po Mszy św.: Nabożeństwo czerwcowe.

 

 

19.06.2018 Wtorek 

  7.00      Za ++ rodziców Otylię i Eryka Kulosik w rocznicę śmierci, ++ dziadków Zuber i Kulosik, + Piotra Szyma oraz wszystkich ++ z rodzin Kulosik, Zuber, Malickich i Szyma.

18.00     Za + Rudolfa Widera, wszystkich ++ z rodziny oraz w pewnej intencji.

conc.    Za ++ rodziców Rozalię i Franciszka Sąsiadek, + brata Władysława, + siostrę Stanisławę, + szwagra Władysława oraz + męża Tadeusza.

Po Mszy św.: Nabożeństwo czerwcowe.

 

 

20.06.2018 Środa   

  7.00   Z prośbą o radość życia wiecznego dla ++ rodziców Anny i Wiktora Hermasz, + męża Bronisława Galiczek, ++ teściów Klary i Alojzego, ++ rodzeństwa z obu stron, ++ Wincentego, Tadeusza i Bronisławy, + szwagra Wilhelma oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.

17.00     Msza św. zbiorowa:

1. W intencji Parafian.

2. W intencji wszystkich ojców z okazji zbliżającego się Dnia Ojca.

3. Za + tatę Bernarda Kampa.

4. Do Miłosierdzia Bożego, z prośbą o radość życia wiecznego dla + męża, ojca i dziadka Bronisława Hałakuc w 20 rocznicę śmierci, ++ rodziców oraz ++ rodzeństwa z obu stron.

5. Do Miłosierdzia Bożego, z prośbą o radość życia wiecznego dla + taty Józefa Starosta.

6. Za + Teresę Dylus – od Chóru Parafialnego.

7. O zdrowie i opiekę Matki Bożej dla Wiliama, Adama, Maksymiliana i Ewy.

17.30       Nowenna do NMP Wspomożenia Wiernych.

 

21.06.2018 Czwartek  Wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zakonnika

  7.00    Do Miłosierdzia Bożego, przez wstawiennictwo NMP Wspomożenia Wiernych, z prośbą oradość życia wiecznego dla + żony Lidii Wilczek-Witecy, + Heleny Witecy, + Alfonsa Wilczek, wszystkich ++ z rodzin Sosna i Witecy, + o. Walentego Zapłaty OMI oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.

18.00   Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże Błogosławieństwo, zdrowie i Dary Ducha Świętego dla syna Marcelego i męża Marka z okazji rocznicy ich urodzin.

conc.       Za + Annę Mocha – od sąsiadów z ulic Brackiej i Szczęść Boże.

Po Mszy św.: Nabożeństwo czerwcowe.

 

 

22.06.2018 Piątek     

  7.00   Za + męża, ojca, dziadka i pradziadka Anatola Sikorskiego w rocznicę urodzin, ++ rodziców z obu stron oraz ++ szwagrów Józefa i Zygmunta.

  8.00   Msza św. na zakończenie roku szkolno-katechetycznego w intencji uczniów, nauczycieli i rodziców.

18.00   Z prośbą o radość życia wiecznego dla + Wiesława Lis z okazji Dnia Ojca.

conc.  Do Miłosierdzia Bożego, z prośbą o radość życia wiecznego dla + ojca Pawła Salla w 35 rocznicę śmierci oraz + mamy Marii.

Po Mszy św.: Nabożeństwo czerwcowe.

 

 

23.06.2018 Sobota  

  7.00    Do Miłosierdzia Bożego, z prośbą o radość życia wiecznego dla ++ rodziców Katarzyny i Jana Stolorz w rocznicę śmierci mamy.

13.00    Ślub: Rafał Adamczyk – Agnieszka Węgrzyn.

18.00   O radość życia wiecznego dla + Zbigniewa Figat w 1 rocznicę śmierci.

conc.    Do Miłosierdzia Bożego, z prośbą o radość życia wiecznego dla + babci Janiny Chmielowskiej w 10 rocznicę śmierci.

Po Mszy św.: Nabożeństwo czerwcowe.

 

 

24.06.2018 Niedziela   Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela

  7.00    Do Bożej Opatrzności, za wstawiennictwem NMP Wspomożenia Wiernych, z prośbą o radość życia wiecznego dla + męża Adama Janeczek w 2 rocznicę śmierci, ++ synów Dariusza i Zbigniewa oraz o Boże Błogosławieństwo w rodzinach Janeczek i Ozga.

  7.30    Msza św. w klasztorze.

  9.00    O radość życia wiecznego dla + męża, ojca i dziadka Kazimierza Szkopek w 1 rocznicę śmierci.

11.00  W intencji dzieci przyjmujących Sakrament Chrztu Świętego: Jakuba Eugeniusza Barczykowskiego, Franciszka Frankowskiego, Nadii Julii Głowacz, Przemysława Piotra Grygiel, Jana Andrzeja Zegartowskiego, Aurelii Matyldy Bielawskiej, ich rodziców i chrzestnych oraz w intencji rocznych dzieci: Teresy Marii Bujara, Zofii Jabłońskiej, Karoliny Możdżeń, Artura Broda.

15.30    Nieszpory niedzielne.

16.00   Za ++ rodziców Krystynę i Ryszarda Majoch oraz + teścia Tadeusza Witek.