PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

13.01.2018 – 20.01.2019

 

13.01.2019 Niedziela  Święto Chrztu Pańskiego

  7.00  Do Miłosierdzia Bożego, z prośbą o radość życia wiecznego dla ++ rodziców Heleny i Jana Lewandowskich, ++ Lidii i Bogusława Halińskich, ++ rodzeństwa, ++ dziadków z obu stron oraz wszystkich ++ z rodzin Lewandowskich, Halińskich, Pluskota i Koloczek.

  7.30    Msza św. w klasztorze.

  9.00  Za ++ rodziców Julię i Michała Leśko, ++ siostry oraz ++ szwagrów.

11.00 Do Bożej Opatrzności, za wstawiennictwem NMP Wspomożenia Wiernych, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże Błogosławieństwo i zdrowie dla Mileny z okazji 30 rocznicy urodzin.

12.15  O radość życia wiecznego dla + Ireny Futer – od sąsiadów z ul. Bema 20.

15.30  Nieszpory niedzielne.

16.00 Do Bożej Opatrzności, za wstawiennictwem NMP Wspomożenia Wiernych, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże Błogosławieństwo i zdrowie dla Marii z okazji 61 rocznicy urodzin oraz o Boże Błogosławieństwo w jej rodzinie.

 

14.01.2019 Poniedziałek 

  7.00    Do Bożej Opatrzności, za wstawiennictwem NMP Wspomożenia Wiernych, z podziękowaniem za 85 lat życia w zdrowiu, prosząc o dalszą Bożą Opiekę i Dary Ducha Świętego dla Agnieszki Stromskiej i jej rodziny.

conc.  Za + Stanisława Jawor – od Stanisławy i Antoniego Kruczek.

18.00  Do Miłosierdzia Bożego, z prośbą o radość życia wiecznego dla + Herberta Majnusz w 2 rocznicę śmierci oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.

 

 

 

15.01.2019 Wtorek 

  7.00   O radość życia wiecznego dla + męża Bolesława Cichockiego w 3 rocznicę śmierci.

conc.    Do Bożej Opatrzności, za wstawiennictwem NMP Wspomożenia Wiernych, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże Błogosławieństwo, zdrowie i Dary Ducha Świętego dla Aleksandry Gorczyca z okazji 18 rocznicy urodzin.

18.00  Do Miłosierdzia Bożego, z prośbą o radość życia wiecznego dla + męża Andrzeja Serdak w 10 rocznicę śmierci, ++ rodziców oraz wszystkich ++ z rodziny.

 

 

16.01.2019 Środa 

  7.00 Za + Stanisława Jawor – od szwagra Stanisława.

conc.  O radość życia wiecznego dla + męża, ojca i dziadka Henryka Kowalskiego w 10 rocznicę śmierci.

17.00  Msza św. szkolna (zbiorowa): 1. W intencji Parafian.

2. O radość życia wiecznego dla + Jana Święch w 3 rocznicę śmierci oraz wszystkich ++ z rodzin Zalewskich i Święch.

3. Za + matkę i babcię Ritę Pyka.

4. Do Miłosierdzia Bożego, z prośbą o radość życia wiecznego dla + brata Joachima Niesporek w 30 dniu po śmierci, ++ rodziców oraz ++ rodzeństwa.

5. Za + męża, ojca i dziadka Leszka Kuza w rocznicę śmierci oraz ++ rodziców z obu stron.

6. O Boże Błogosławieństwo w Nowym Roku dla wnuków Karoliny i Roberta Chmielowskich.

18.00    Nowenna do NMP Wspomożenia Wiernych.

 

 

17.01.2019 Czwartek  Wspomnienie św. Antoniego, opata

  7.00 Do Miłosierdzia Bożego, z prośbą o radość życia wiecznego dla + syna i brata Jacka Malinowskiego w 5 rocznicę śmierci oraz + Stefana Dylus.

conc. Do Miłosierdzia Bożego, z prośbą o radość życia wiecznego dla + Jacka Szóstki w 1 rocznicę śmierci oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.

18.00 Za + męża, ojca i dziadka Jana Dumalskiego w 5 rocznicę śmierci, + syna Marka Dumalskiego w 2 rocznicę śmierci, ++ rodziców z obu stron oraz wszystkich ++ krewnych, znajomych i sąsiadów.

 

18.01.2019 Piątek 

  7.00       Do Miłosierdzia Bożego, z prośbą o radość życia wiecznego dla + ojca i dziadka Kazimierza Dąbrowskiego w kolejną rocznicę śmierci.

conc.  Za + Stanisława Jawor – od Stanisławy Durzyńskiej z rodziną.

18.00     O radość życia wiecznego dla + męża i ojca Jana Larus w 2 rocznicę śmierci.

 

19.01.2019 Sobota  Wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa

  7.00   O Boże Błogosławieństwo i zdrowie w pewnej intencji.

conc.    Za + męża Mieczysława Rabij w rocznicę śmierci oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

17.00  Msza św. w j. niemieckim: Zur Mutter Gottes der immerwährenden Hilfe als dank der erhaltenen Gnaden mit der bitte und weiteren Gottessegen und Gesundheit für Familie Bassek zum Hochzeitsag und um gaben den Hlg. Geist für die Kinder, Enkelkinder und Urenkelkinder.

18.00  Do Miłosierdzia Bożego, z prośbą o radość życia wiecznego dla + Celestyny Zduniak w 2 rocznicę śmierci oraz wszystkich ++ z rodziny.

 

 

 

 

20.01.2019 Niedziela  II Niedziele Zwykła

  7.00  Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże Błogosławieństwo, zdrowie i Dary Ducha Świętego dla Sebastiana z okazji rocznicy urodzin.

  7.30    Msza św. w klasztorze.

  9.00  W intencji Parafian, którzy przyjęli odwiedziny duszpasterskie oraz ofiarodawców na remont elewacji naszego kościoła.

11.00 Do Bożej Opatrzności, za wstawiennictwem NMP Wspomożenia Wiernych, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże Błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Anioła Stróża dla Piotra Chibowskiego z okazji 10 rocznicy urodzin, o opiekę Anioła Stróża dla Oli oraz za żyjących i ++ z rodziny.

12.15  Do Miłosierdzia Bożego, z prośbą o radość życia wiecznego dla + Jerzego Kaczmarek oraz jego ++ rodziców Józefy i Józefa Kaczmarek – od siostrzenicy z rodziną.

15.30  Nieszpory niedzielne.

16.00  Do Bożej Opatrzności, za wstawiennictwem NMP Wspomożenia Wiernych, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże Błogosławieństwo i zdrowie dla Hanny, Kevina, Daniela i Jose z rodziny Reyes oraz dla rodzin Rzeczkowskich i Borzym.