OGŁOSZENIA PARAFIALNE

23.10.2016 r.- 30.10.2016 r.

 1. Codziennie przez cały miesiąc październik zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwach różańcowych.

 2. Dziś Niedziela Misyjna, która rozpoczyna Tydzień Misyjny. Zapraszamy o godz. 15.00 na nabożeństwo różańcowe, które poprowadzi Koło Misyjne. Po każdej Mszy św. zapraszamy do Muzeum Misyjnego. Stanowi to okazję do zapoznania się z eksponatami, które przywieźli misjonarze. Można także zakupić różańce i inne dewocjonalia, a zebrana w ten sposób kwota zostanie przekazana na Misje.

 3. W poniedziałek nie będzie spotkania Kręgu Biblijnego.

 4. Msza św. szkolna w środę o godz. 17.00, a o godz. 18.00 Nowenna do NMP Wspomożenia Wiernych połączona z nabożeństwem różańcowym.

 5. W środę o godz. 16.30 odbędzie się zbiórka dla kandydatów na ministrantów oraz chłopców, którzy chcieliby do nich dołączyć.

 6. W piątek po wieczornej Mszy św. (ok. 18.30) obowiązkowe nauki przedchrzcielne dla rodziców i rodziców chrzestnych.

 7. Przed kościołem można zakupić znicze Caritas w cenie 3 zł.

 8. Prosimy wszystkie wspólnoty chętne, aby poprowadzić nabożeństwo różańcowe, aby zapisywały się na listę w zakrystii.

 9. Z tyłu kościoła, za ławkami wyłożone są kartki na wypominki za zmarłych, które można składać w zakrystii lub w kancelarii parafialnej. Prosimy o czytelne ich wypełnianie (najlepiej drukowanymi literami).

 10. Organizujemy 10 grudnia wyjazd na Jarmark Adwentowy do Wrocławia. Koszt – 70 zł. Informacje i zapisy u ks. Artura.

 11. Duszpasterstwo Rodzin Diecezji Gliwickiej serdecznie zaprasza małżonków na weekendowe rekolekcje Spotkania Małżeńskie, które odbędą się 28-30 października 2016 r. w Domu Rekolekcyjnym Sióstr Serafitek w Bielsku Białej. Szczegóły w gablotce w środkowym wejściu kościoła.

 12. Kolekta dzisiejsza przeznaczona zostanie na Misje, natomiast za tydzień – na bieżące potrzeby naszego kościoła. Dziękujemy za składane ofiary.

 13. Polecamy prasę katolicką. W nowym numerze „Gościa Niedzielnego” znajdziemy m.in. ciekawy artykuł o mało docenianych Kołach Żywego Różańca, którym świat i Kościół wiele zawdzięczają. Można również nabyć „Małego Gościa Niedzielnego” oraz nasz parafialny informator.