OGŁOSZENIA PARAFIALNE

14 – 21.07.2019 r.

 

1. Dzisiaj o godz. 15.30 Nieszpory niedzielne.

2. Przypominamy, że z tyłu kościoła, wystawiona jest skrzynka, do której można wrzucać prośby i podziękowania do NMP Wspomożenia Wiernych. Będą one odczytywane na naszych środowych nowennach, a także Msza św. zbiorowa o godz. 17.00 w środy będzie sprawowana między innymi w tych intencjach. Karteczki na prośby będą wyłożone obok książeczek, za ławkami. Prosimy, aby nie kierować próśb w intencji zmarłych. Na nowennie modlimy się wyłącznie w potrzebach żyjących.

3. Nowenna do NMP Wspomożenia Wiernych w środę po wieczornej Mszy św. (ok. 17.30).

4. Trwa nowenna przed wspomnieniem MB z Góry Karmel, czyli MB Szkaplerznej, które przypada we wtorek 16 lipca. Wielu z nas przyjęło Szkaplerz, nie zapominajmy więc o tej nowennie.

5. Fundacja „Dom Chleba” sprzedaje dzisiaj ciasto po Mszach św.

6. W związku z przypadającym dziś wspomnieniem św. Kamila, patrona chorych, przed kościołem można nabyć nowenny do św. Kamila. Z racji niedzieli pomija się liturgiczny obchód wspomnienia tego świętego.

7. Przypominamy, że czasie wakacyjnym kancelaria parafialna czynna we wtorek 16.00 – 17.00 oraz w piątek 8.00 – 9.00. Sprawy przedmałżeńskie załatwiamy w godzinach urzędowania kancelarii.

8. W okresie wakacji w niedziele nie ma Mszy św. o godz. 12.15.

9. Od poniedziałku do soboty ( 15-20 lipca) na Górze św. Anny Święto Młodzieży.

10. Dziękujemy Paniom dbającym o czystość naszego kościoła.

11. Kolekta dzisiejsza i przyszłej niedzieli zostanie przeznaczona na bieżące potrzeby naszej parafii. Serdecznie dziękujemy za wszystkie składane przez Was ofiary!

12. Polecamy prasę katolicką. Do nabycia Gość Niedzielny a w nim m.in. w wakacyjnym cyklu: „Cuda za miedzą” Svaty Hostyn w Czechach. Znajdziemy też artykuł o szkaplerzu. Jest również wakacyjny Mały Gość Niedzielny oraz nasz informator parafialny.

Codziennie o godz. 15.00 w naszym kościele jest odmawiana

Koronka do Miłosierdzia Bożego.

Bardzo serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy!