26.04.2015 – 3.05.2015

Dzisiaj o godz. 15.30 zapraszamy na Nabożeństwo popołudniowe.

Od poniedziałku do piątku zapraszamy na wieczorne Msze św. dzieci pierwszokomunijne, w ramach tzw. „białego tygodnia”. W piątek dodatkowo zapraszamy dzieci już na godz. 17.30 – na nabożeństwo majowe.

We wtorek po wieczornej Mszy św. spotkania Kręgu Biblijnego w domu katechetycznym.

W środę o godz. 17.00 Msza św. szkolna, a o godz. 18.00 Nowenna do N.M.P. Wspomożenia Wiernych.

W czwartek o godz. 18.00 Msza św. za wszystkich zmarłych w kwietniu.

W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca.

W piątek przypada wspomnienie św. Józefa. Biskup gliwicki udzielił na ten dzień dyspensy od obowiązku zachowania wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych.

Od piątku również zapraszamy na nabożeństwa majowe. W tym tygodniu będą one sprawowane w piątek o 17.30, w sobotę o 7.30 (połączone z Nabożeństwem do Niepokalanego Serca N.M.P), a w niedzielę o godz. 15.30.

W tym roku liturgiczny obchód przypadającej na przyszłą niedzielę uroczystości N.M.P. Królowej Polski, głównej patronki Polski został przeniesiony na sobotę – 2 maja. W tym dniu Msza św. o godz. 7.00 będzie sprawowana m.in. w intencji Ojczyzny.

Zwolniły się dwa miejsca na pielgrzymkę do Włoch. Osoby zainteresowane prosimy o zgłoszenie się do ks. Artura.

Uczniowie Zespołu Szkół Ekonomiczno-Technicznych w Gliwicach prowadzą dzisiaj zbiórkę przed kościołem na rzecz trzyletniej Julii Rutkowskiej chorej na Zespół Edwardsa.

Dziękujemy Paniom dbającym o czystość kościoła.

Kolekta dzisiejsza i przyszłej niedzieli zostanie przeznaczona na bieżące potrzeby naszej parafii. Bardzo dziękujemy za wszelkie składane ofiary.