24.07.2016 r. – 31.07.2016 r.

1. Dziś po Mszy św. u Ojców Oblatów można nabyć kalendarze na 2017 rok.

2. Dziś również kończymy 17 Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa, którego wspomnienie przypada w poniedziałek. Jeszcze dzisiaj zapraszamy wszystkich kierowców z ich pojazdami na popołudniowe nabożeństwo o godz. 15.15, podczas którego pobłogosławimy wszelkie pojazdy mechaniczne. Przeprowadzimy wtedy również zbiórkę na środki transportu dla misjonarzy.

3. Zmarł ks. proboszcz Joachim Mierzwa, urodzony w 1935 r. w Sośnicy. Mieszkał przez lata przy ul. Karpackiej. Ukończył Seminarium Duchowne w Nysie, a wyświęcony został w Kolonii w 1961 r. W ostatnich latach był kapelanem szpitalnym w Solingen i duszpasterzem dla wypędzonych. Msza św. w jego intencji będzie sprawowana w poniedziałek o godz. 7.00.

4. Od 26 do 31 lipca będziemy przeżywać Światowe Dni Młodzieży w Krakowie.

5. W środę po zakończeniu Mszy św., ok. godz. 17.30, Nowenna do N.M.P. Wspomożenia Wiernych.

6. W piątek o godz. 18.00 Msza św. za wszystkich zmarłych w lipcu.

7. W piątek po wieczornej Mszy św. obowiązkowe nauki przedchrzcielne dla rodziców i rodziców chrzestnych.

8. Dziękujemy wszystkim rodzinom, które przyjęły do swoich domów pielgrzymów z Australii i Stanów Zjednoczonych.

9. Dziękujemy Paniom dbającym o czystość kościoła.

10. Kolekta dzisiejsza i z przyszłej niedzieli zostanie przeznaczona na bieżące potrzeby naszej parafii. Dziękujemy za wszystkie składane ofiary.

11. Polecamy prasę katolicką. W nowym numerze „Gościa Niedzielnego” znajdziemy wiele artykułów na temat Światowych Dni Młodzieży. Można również nabyć „Misyjne Drogi” oraz nasz parafialny informator.