OGŁOSZENIA TYGODNIOWE!

  1. Ślemy podziękowania dla wszystkich marianek za udział w dniu skupienia – za Wasze świadectwo, otwartość i zaangażowanie.
  2. Zachęcamy do uczestnictwa i służby podczas Uroczystej Mszy św. w intencji górników i ich rodzin z okazji wspomnienia św. Barbary we wtorek o godz. 11:00 pod przewodnictwem Ks. Biskupa Jana Wieczorka.
  3. W sobotę 8. grudnia święto patronalne Wspólnoty Dzieci Maryi. Zapraszamy na świąteczne spotkanie o godz. 10:00. Rozpoczniemy w kościele próbą przed liturgiczną uroczystością, natomiast później okolicznościowa agapa w domu katechetycznym.
  4. Przyjęcie dziewczyn do Wspólnoty, zmiana medalików oraz odnowienie przyrzeczeń w niedzielę 9. grudnia podczas parafialnej sumy o godz. 9:00. Serdecznie zapraszamy wszystkie marianki wraz z rodzinami.
  5. Przypominam o tradycyjnej służbie przy ołtarzu: w niedzielę Msza św. o godz. 9:00, w środę nowenna do Matki Bożej o godz. 18:00 a w obecnym czasie od poniedziałku do piątku o 17:00 – RORATY!
  6. Przypominam, że istnieje grafik sprzedaży gazetek – informatorów parafialnych, z czego dochód przeznaczany jest na cele wspólnoty Dzieci Maryi (wspólne wyjazdy, obóz wakacyjny). Bardzo proszę poważnie podchodzić do tej sprawy i w razie niemożności wypełnienia obowiązku proszę o wzajemne zamiany. Sprzedaż gazetek jest pięknym przykładem zaangażowania się na rzecz dobra wspólnoty parafialnej.

Pozdrawiamy, dobrego tygodnia!

Ks. Adrian i SM. Faustyna