1. Służba podczas Nowenny do Matki Bożej jest opatrzona grafikiem. Bardzo proszę pilnować swoich terminów. W przypadku, gdy pojawia się kolizja w obowiązkach, proszę o zamiany między sobą – „nie na ostatnią minutę”!

4. Rozpoczynamy ADWENT a tym samym RORATY. Jest przygotowany dziennik obecności, do którego należy wpisywać się. Przypominam, że podejmujemy służbę przy sztandarze podczas każdej Mszy św. roratniej.

5. Zbliża się Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP – święto patronalne Wspólnoty Dzieci Maryi. Uroczysta Msza św. w niedzielę 8. grudnia o godz. 11.00 a wcześniej (godz.10.00) spotkanie przy stole. Próba przed uroczystością w sobotę 7. grudnia o godz. 9.00 w kościele.

6. WDM wraz z ministrantami będzie rozprowadzać sianko na stół wigilijny. Z tej racji zapraszam na ZBIÓRKI w soboty 7 oraz 14 grudnia o godz. 9.30 do WSPÓLNEGO przygotowania „paczuszek”.

7. Organizowany jest wyjazd na WAKACJE DO BUŁGARII dla marianek i ministrantów (tylko i wyłącznie dla członków tych grup parafialnych). Szczegóły na plakacie w zakrystii marianek. ZAPISY DO PIĄTKU 6. GRUDNIA U KS. ADRIANA LUB KS. MATEUSZA!!!

Przypominam, że istnieje grafik sprzedaży gazetek – informatorów parafialnych, z czego dochód przeznaczany jest na cele wspólnoty Dzieci Maryi (wspólne wyjazdy, obóz wakacyjny). Bardzo proszę poważnie podchodzić do tej sprawy i w razie niemożności wypełnienia obowiązku proszę o wzajemne zamiany. Sprzedaż gazetek jest pięknym przykładem zaangażowania się na rzecz dobra wspólnoty parafialnej. Grafik gazetkowy w zakładce PLAN SŁUŻBY.