OGŁOSZENIA TYGODNIOWE!

  1. SOBOTNIE SPOTKANIE FORMACYJNE 23. LUTEGO z racji ferii zimowych nie odbędzie się! Już dzisiaj zapraszamy na kolejne – w I sobotę miesiąca 2. marca – Msza św. o 7:00, nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi oraz wspólnotowe śniadanie.
  2. Zapraszamy na wakacyjny wyjazd do Włoch w terminie 07.07 – 14.07.2019. Cena dla marianek i ministrantów: 300 zł + 170 Euro. Zapisy wraz z zaliczką 300 zł na najbliższym naszym spotkaniu, czyli 2. marca. Program będzie przedstawiony na spotkaniu.
  3. Dziękujemy Mariankom, które uczestniczyły w feriach z Bogiem dla Dzieci Maryi organizowanych przez klasztor Sióstr Służebniczek w Leśnicy.
  4. Przypominamy o tradycyjnej służbie przy ołtarzu: w niedzielę o godz. 9:00 (suma) oraz w środę o godz. 17:00 (Msza św. szkolna) i 18:00 (nowenna do MB). W czasie ferii nowenna jest bezpośrednio po Mszy św.
  5. Przypominamy, że istnieje grafik sprzedaży gazetek – informatorów parafialnych, z czego dochód przeznaczany jest na cele wspólnoty Dzieci Maryi (wspólne wyjazdy, obóz wakacyjny). Bardzo prosimy poważnie podchodzić do tej sprawy i w razie niemożności wypełnienia obowiązku prosimy o wzajemne zamiany. Sprzedaż gazetek jest pięknym przykładem zaangażowania się na rzecz dobra wspólnoty parafialnej. Z racji braku spotkania Informatory przygotowane na niedzielę 24. lutego będą do składania w zakrystii! 

Pozdrawiamy, radosnych ferii!

Ks. Adrian i SM. Faustyna