Przekaż parafii 1% podatku

Opublikowano

Drodzy Parafianie! Istnieje możliwość przekazania 1% podatku na dzieła naszej parafii NMP Wspomożenia Wiernych.

Wpisując w rocznym rozliczeniu podatkowym nasz numer KRS – 0000283966 – można przeznaczyć 1% swojego podatku na wsparcie dzieł naszej parafii.

Od 2019 r. roczne rozliczenia podatkowe są wstępnie przygotowywane przez Krajową Administrację Skarbową i między 15 lutego a 30 kwietnia przedstawiane podatnikom na Portalu Podatkowym https://www.podatki.gov.pl/ do akceptacji lub modyfikacji. Urząd domyślnie wpisze dane tej organizacji pożytku publicznego (OPP), którą wsparło się w rozliczeniu podatkowym w ubiegłym roku lub zostawi puste miejsce, jeśli ktoś wówczas nie przekazał 1% podatku żadnej organizacji.

Wszyscy, którzy chcą wypełnić deklarację samodzielnie, powinni pamiętać o wpisaniu numeru KRS i wysokości przekazywanej kwoty w odpowiedniej rubryce.

W rubryce cel szczegółowy 1% należy wpisać: Parafia NMP Wspomożenia Wiernych Sośnica.

Za wszelkie dary składamy serdecznie Bóg Zapłać!

Opublikowano