I Komunia Święta

Opublikowano

W niedzielę 25. kwietnia obchodzimy w naszej Parafii Uroczystość I Komunii Świętej podczas trzech Mszy św. o 9.30, 11.00 oraz 12.30.
Z racji obecnych obostrzeń w kościele będą obecne WYŁĄCZNIE dzieci ze swoimi rodzicami.

Msze św. I komunijne będą transmitowane przez parafialną stronę internetową. Kto jednak zdecyduje się przyjść na plac kościelny, przed drzwiami głównymi kościoła będzie włączone nagłośnienie, jak i ustawiony telebim – dziękujemy Dyrekcji naszej Szkoły za użyczenie sprzętu.

W związku z tym bardzo prosimy Parafian o wybór Mszy św. niedzielnych o innych godzinach – w sobotę o 17.00 oraz 18.00 a w niedzielę o 7.00, 8.30, 15.00 oraz 16.00. Nie będzie nabożeństwa popołudniowego. Wszystkich uprzejmie prosimy o pomoc, współpracę i zrozumienie!

Opublikowano