Parafialny plan kolędowy 2022

Opublikowano

Drodzy Parafianie! Z racji obecnej sytuacji nie będziemy mieli możliwości wspólnego spotkania w Waszych domach i mieszkaniach. Jednak nie chcemy pozbawić nas wszystkich kolędowych odwiedzin duszpasterskich. 

Tym razem zapraszamy Was na wspólną modlitwę do naszej świątyni. Niech zaplanowane wieczorne Eucharystie oraz wspólne kolędowania wypraszają nam potrzebne zdrowie i siłę, pokój serca oraz wzajemną życzliwość i jedność, by coraz bardziej i głębiej miłość stawała się sensem naszego życia – miłość pochodząca od Tego, który jest Miłością. 

Wszystko po to, aby Nowy Rok Pański 2022 był dla naszej rodziny parafialnej czasem nowej nadziei, o co prosimy naszą Wspomożycielkę
i Matkę Niezawodnej Nadziei.

Plan kolędowy:

6.01, czwartek godz. 9.00 – Msza kolędowa w intencji rodzin naszej Parafii.

7.01, piątek godz. 18.00 – Msza kolędowa w intencji mieszkańców ulic Beskidzkiej, Tatrzańskiej, Węglowej, Brackiej, Szczęść Boże, Sztygarskiej, Pustej, Limanowskiego, Niedurnego, Sikorskiego, Poznańskiej, Wawelskiej, Sołtysiej, Gromadzkiej.

9.01, niedziela godz. 9.00 – Msza kolędowa w intencji rodzin naszej Parafii. 

10.01, poniedziałek godz. 18.00 – Msza kolędowa w intencji mieszkańców ulicy Bema, Reymonta, Głogowskiej, Zawodnej, Cmentarnej.

11.01, wtorek godz. 18.00 – Msza kolędowa w intencji mieszkańców ulic Chodźki, Szybowej, Związkowej, Bieszczadzkiej, Sudeckiej, Karpackiej, Goduli, Nadbrzeżnej, Wielickiej, Na Filarze, Gankowej, Staszica, Reja, Kasprowicza, Drzymały, Skarbnika, Stabika i Korczoka.

12.01, środa godz. 18.00 – Msza kolędowa w intencji mieszkańców ulicy Odrowążów. 

16.01, niedziela godz. 9.00 – Msza kolędowa w intencji rodzin naszej Parafii.

  • Podczas Mszy św. kolędowych będą głoszone kazania oraz będzie przeprowadzana kolekta kolędowa.
  • Na zakończenie każdej Eucharystii będzie błogosławieństwo wody, którą należy przynieść we własnym zakresie.
  • Po Mszy św. odbędzie się wspólne kolędowanie.
  • Reprezentanci rodzin będą mogli zabrać ze sobą (również dla sąsiadów) pamiątki w postaci zestawów kolędowych oraz obrzęd liturgii domowej – przy tej okazji można złożyć dobrowolną ofiarę na rzecz ministrantów.
  • Wszystkich Parafian, którzy nie będą mogli uczestniczyć w Mszach św. kolędowych w intencji mieszkańców konkretnych ulic zapraszamy na Msze św. w intencji rodzin naszej Parafii
    w niedziele i uroczystości, podczas których również można będzie złożyć ofiarę kolędową na potrzeby naszej Parafii.

Serdeczne Bóg Zapłać!

Opublikowano