Koncert Magdy Anioł

W niedzielę 2 października o godzinie 17:00 obędzie się w naszym kościele koncert Magdy Anioł w ramach Dni Kultury Chrześcijańskiej.

Ona – Magda Anioł wokalistka, matka, chrześcijanka. On – Adam Szewczyk, gitarzysta, ojciec, chrześcijanin. Połączyła ich muzyka i wiara w Boga, którą dzielą się na swoich płytach i koncertach ewangelizacyjnych, mimo że o ich talencie przekonano się już dawno. Magda Anioł i Adam Szewczyk przeszli wiele, ale dziś mówią otwarcie: – Żyją tylko ci, którzy nie boją się umierać. Umierać z miłości.

Za Magdą nigdy nie stała żadna wielka wytwórnia ani sponsor. Magda Anioł nie jest obecna w mainstream’owych mediach. A jednak zagrała setki koncertów, nagrała dziesięć płyt, odebrała wiele ważnych nagród i już kolejne pokolenie śpiewa jej piosenki. I co najważniejsze – ta historia wciąż trwa. I nic nie zapowiada, by miała się skończyć. Jan Pospieszalski powiedział o niej: „ikona polskiej muzyki chrześcijańskiej”.

Już drugie pokolenie śpiewa jej piosenki. Na wielu dzisiejszych festiwalach muzyki chrześcijańskiej młodzi wykonawcy chętnie sięgają po jej repertuar. Wydała niespełna 10 płyt.

Koncert odbędzie się w naszym kościele 2 października (niedziela) o godzinie 17:00. Serdecznie zapraszamy.