Biesiada parafialna

W sobotnie popołudnie 1 października zapraszamy na biesiadę parafialną – piknik rodzinny w wigilię kiermaszu – rocznicy poświęcenia naszego kościoła. Będą to zarazem Dni Kultury Chrześcijańskiej w naszej diecezji.

W tym czasie można zwiedzić Muzeum Misyjne w domu parafialnym. Prosimy o wsparcie i zaangażowanie, aby to spotkanie było naszym wspólnym dziełem.

Już dzisiaj wszystkich ludzi dobrej woli, którzy z tej okazji chcieliby upiec ciasto prosimy o pomoc i wsparcie – ze względów organizacyjnych prosimy o zapisy na listę w zakrystii lub kancelarii – osobiście lub telefonicznie.

Ciasto prosimy przynieść w sobotę o godz. 13.00 na stoisko na placu piknikowym. Wcześniej o godz. 9.00 zapraszamy wszystkich chętnych do pomocy przy przygotowaniu placu biesiadnego.

Środki z pikniku przekazujemy na remont bocznych dachów naszego kościoła. Program parafialnej biesiady – pikniku rodzinnego znajdziemy na plakacie w gablotce oraz w informatorze Nasza Parafia.

Nim rozpoczniemy naszą biesiadę zapraszamy dzieci wraz z rodzicami do udziału w grze terenowej – Parafialne łamigłówki nie tylko dla małej główki – która będzie się odbywać na terenie naszej Parafii. Polega na wykonywaniu zadań i odkrywaniu kolejnych wskazówek. Rozpoczęcie zabawy o godz. 13.00 spod naszego kościoła.  

Program Biesiady Parafialnej:

13.00 – Rodzinna gra terenowa: „Parafialne łamigłówki nie tylko dla małej główki” – rozpoczęcie przy kościele.

14.00 – Orkiestra Dęta KWK „Sośnica”

14.50 – Pokaz artystyczny Studia tańca „Azyl”

15.10 – Zespół „Trawers”

16.00 – Pokaz psów policyjnych

16.40 – Zespół „Rudiki i Zelfiki”

17.10 – Zespół „Trawers”

18.00 – Zakończenie Biesiady

Oprócz dobrej zabawy oferujemy kawę, ciasto, grill, kuchnię wojskową, miody i wiele innych atrakcji dla dzieci i dorosłych. W domu parafialnym będzie można zwiedzić Muzeum Misyjne.